اخبار
شهریور
23
اجرای ویرایش سوم کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت در نرم افزار HIS
ارسال شده توسط Tebsoft Admin در 23 شهریور 1396 ساعت 11:23

با سـلام؛

احتراماً توضیحاتی مبنی بر اجرای ویرایش سوم کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت در نرم افزار HIS بیمارستان ها به شرح ذیل تقدیم حضور میگردد:

 1-     نسخة PDF منتشره ، قابل كاربري در سامانه هاي HIS نيست . به اين منظور بايد نسخة Excel در اختيار توليد كنندگان HIS قرار داده شود . اين موضوع از سوي " دفتر مديريت آمار و فناوري اطلاعات وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي " در دست اقدام قرار دارد و بزودي نهايي خواهد شد.

2-     پياده سازي ويرايش سوم " كتاب ارزش نسبي خدمات سلامت " در سامانه هاي HIS پس از حصول نسخة Excel صحيح و سالم و قابل اعتماد، مستلزم يك فرصت زماني مناسب براي برنامه نويسي ، تست ، نصب، آموزش و راه اندازي است . اين فرصت زماني ، حداقل"يك ماه" ، خواهد بود .

3-     در ويرايش سوم " كتاب ارزش نسبي خدمات سلامت " تغييرات مهمي نسبت به ورژن قبلي انجام گرفته است كه ضرورت دارد ، مديران درمان ، مسئولان درآمد و ساير كاركنان ذيمدخل نسبت به آنها توجيه باشند و تمام امور مربوط به اجرا و پياده سازيِ ويرايش سوم " كتاب ارزش نسبي خدمات سلامت " به شركت هاي نرم افزاري طرف قرارداد محول نشود . از آنجا كه زمان اجرا ، تاريخ 09/06/1396 اعلام شده است ، پرونده هاي بيمارانِ پس از اين تاريخ ، مستلزم بازبيني و اصلاح بعدي خواهد بود .

4-     پياده سازي ويرايش سوم " كتاب ارزش نسبي خدمات سلامت " در سامانه هاي HIS يك پروژة توسعه اي است و در قبال دريافت اجرت انجام خواهد شد. ميزان اين اجرت پس از برآورد دقيق ، تعيين و به مشتريان محترم اعلام خواهد شد.

 

 

با تشکر

بهروز موثقی

مدیر عامل شرکت تراشه هوشمند نوین

 


ادامه مطالب »شهریور
13
فراخوان آنتی ویروس Bitdefender
ارسال شده توسط Tebsoft Admin در 13 شهریور 1396 ساعت 15:45

حضور محترم مسئولین IT

به اطلاع میرساند مراکز تحت پوشش این شرکت میتوانند پس از اتمام لایسنس آنتی ویروس مراکز خود جهت استفاده از تخفیف ویژه خرید آنتی ویروس بیت دیفندر با سرکار خانم امیری (واحد فروش) تماس حاصل فرمایند.


ادامه مطالب »مرداد
31
تغییر آدرس و فکس شرکت تراشه هوشمند نوین
ارسال شده توسط Tebsoft Admin در 31 مرداد 1396 ساعت 12:23

با سلام و احترام؛

آدرس و فکس شرکت تراشه هوشمند نوین به شرح ذیل تغییر یافت:

تهران-شهرک غرب-بلوار دادمان-خیابان جلیلوند-کوچه سوم غربی-پلاک 3  

کدپستی: 1467893561

تلفن: 02147245000

فکس: 02188095424


ادامه مطالب »تیر
05
نکات مهم در رابطه با ارسال تیکت
ارسال شده توسط Tebsoft Admin در 05 تیر 1395 ساعت 12:07

با سلام و احترام؛

لطفاً پس از بسته شدن تیکتها توسط کارشناسان شرکت از ارسال پاسخ تشکر و یا درخواست جدید در همان تیکت قبلی جداً خودداری فرمایید و تنها در صورت اشکال در exe آن تیکت، پاسخ ارسال شود.

با تشکر


ادامه مطالب »خرداد
19
چند نکته مهم در ارتباط با سیستم جدید خدمات مشتریان طب سافت
ارسال شده توسط Tebsoft Admin در 19 خرداد 1395 ساعت 12:16

مشتریان گرامی؛

از این پس بعد از ارسال هر تیکت، پیگیری آن را میتوانید در منو مشاهده تیکتها ملاحظه فرمائید و همکاران ما درخواست یا پاسخهای مورد نیاز را در همان تیکت ثبت خواهند نمود و در موارد خاص از طریق تماس تلفنی با شما در ارتباط خواهند بود و بزودی بخش گفتگوی آنلاین و اطلاع رسانی از طریق اس ام اس نیز راه اندازی خواهد شد.

همچنین میتوانید درخواستهای خرید و یا هر موضوعی که پیرامون واحد امورقراردادها، مالی و یا ریاست میباشد را از طریق ثبت تیکت مربوط به همان دپارتمان ارسال نمایید و لطفاً از ارسال آن به ایمیلهای شرکت جداً خودداری فرمایید.

با تشکر 


ادامه مطالب »